Volkswagen Partikül Filtresi Arızası

Volkswagen Partikül Filtresi Arızası

Volkswagen Partikül Filtresi Arızası

İyi bir temizlik gerekli olduğunda, doğru derece ile ısıtmalı bir uygulama sistem içinde biriken kurumların giderilmesine neden olur. Volkswagen marka araçlarda partikül filtresi ile ilgili çalışmalar çok yoğun şekilde yapılıyor. Servisimizin bu konuda sunduğu imkânlar araçların performansını en olumlu noktaya taşıyor.
 
Partikül filtresi basınç sensörü arızası aracın partikül sistemi ile ilgili sorunları algılamasında engel teşkil eder. Çalışır durumda olan sensör sayesinde partikül filtresine giren ve bu filtreden çıkan gazın mevcut durumu motor beynine aktarılır. Bu sayede sorunların tespiti ve giderilmesi için önemli oranda zaman kazanmak söz konusu olur. Tıkanıklığa bağlı olarak partikül filtresi gaz akışına karşı bir direnç oluşturur. Bu direncin durumu ve değeri hakkında bilgiler motor kontrol ünitesine ulaşır. Gelişmiş otomotiv teknolojisi sayesinde bu sorunları ve yol açtığı olumsuz durumları göstergelerden takip etmek söz konusu olur. o0rtalama olarak her 40 bin km mesafede bu filtrenin değişimi tavsiye edilir. Aslında bu zaman dilimi biraz yuvarlak bir rakam olarak verilmiştir. Aracın kullanım mesafesine ek olarak kullanım şartları burada belirleyici olabilmektedir.
 
Partikül filtresi arızası belirtileri bu sorunla mücadele konusunda insanlara önemli avantajlar sağlar. Tıkanıklığa bağlı olarak aracın çekişinde önemli bir düşüş gözlemlenir. Egzozdan koku geldiği gibi yakıt sarfiyatında da önemli bir artıştan söz etmek mümkün olur. Arıza lambası ise bu konuda öne çıkan en önemli uyarıcılardan biri olarak kendini gösterir. Teknoloji ve imkân kapasitesi yüksek olan servisimiz, partikül filtresi sorunlarınızı gidermede çok başarılı adımlar atmaktadır. Temizlik ve arıza giderme konusundaki hizmetlerimiz aracınızın verimliliğine büyük katkı sağlamaktadır. Modernize edilmiş ve gelişimi tamamlanmış olan iş istasyonlarımız, her türlü çözümü üretme konusunda hususta ekiplerimize kolaylık sağlar. Kullandığımız yüksek teknolojilerle ekonomik ve kaliteli hizmeti müşterilerimizin ayağına getiririz. Böylece aracınız randımanlı ve güvenli bir şekilde yolculuk fırsatı bulur.
 

Volkswagen Partikül Filtresi Arızası
Hemen Ara Yol Tarifi
X